logoHCAWhite

Prihláste sa na študijný program PROFESSIONAL

Staňte sa aj Vy profesionálom v riadení firmy.

Vy ste ten najdôležitejší človek pre firmu! Investujte do seba!
Získané a použité vedomosti vám firma mnohonásobne vráti!
Toto je najhodnotnejšia a najefektívnejšia investícia vášho života!

Referencie

Často kladené otázky

Ako sa študuje študijný program „PROFESSIONAL“?

Program pozostáva zo série štrnástich špecializovaných prednášok s cvičeniami, zameranými na najdôležitejšie časti firmy. Prednášky sú jedna od druhej nezávislé, ale odporúčame vám ich absolvovať v stanovenom poradí.
Prednášky sa konajú v Nitre alebo Košiciach. HCA Slovakia stanovuje termín a miesto konania vopred. Aby ste si mohli vedomosti utvrdiť alebo sa osobne spýtať našich expertov na aplikáciu, tak sa každá prednáška koná viackrát ročne, niektoré dvakrát, niektoré šesťkrát a iné dvanásťkrát ročne. Veľkou výhodou je, že zaplatíte iba raz, ale každú prednášku aj s cvičeniami môžete absolvovať počas jedného roka toľkokrát, koľko chcete, ak sa dostavíte v stanovených termínoch.

Čo je študijný program „PROFESSIONAL“?

Je to najlepší svetový vzdelávací a praktický program pre úspešných majiteľov a riaditeľov, ktorí chcú vybudovať dobre zorganizovanú a prosperujúcu firmu. Pozostáva zo série starostlivo vybraných prednášok, na ktorých získate komplexné riešenie pre celú firmu.

Aké sú hlavné témy študijného programu „PROFESSIONAL“?

∎ Ako správne viesť firmu, šéfovať, delegovať, rozdeľovať prácu a motivovať ľudí.
∎ Ako plánovať na dlhšie obdobie a “predvídať budúcnosť”
∎ Vedenie tímu, obchodného, realizačného, administratívneho…
∎ Plánovanie práce svojej ako šéfa a svojich podriadených
∎ Finančný manažment, rozdeľovanie a plánovanie financií.
∎ Ako správne pracovať s ľuďmi
∎ Ako merať výkonnosť a ohodnocovať ľudí
∎ Ako rýchlo a efektívne zaškoľovať ľudí
∎ Ako správne vyberať ľudí
∎ Efektivita práce šéfa a jeho podriadených
∎ Ako zvládať rôzne stavy a situácie vo firme
∎ Funkčné techniky predaja
∎ Komunikácia v práci aj v súkromí – zlepšenie vzťahov pomocou komunikácie
∎ Efektívny marketing

Kde sa študuje študijný program „PROFESSIONAL“?

HCA Slovakia je súčasťou celosvetovej siete vzdelávania HCA International s centrálou v Los Angeles, USA. Praktické vedomosti HCA úspešne používa viac ako 314 000 organizácií a 2,4 milióna vrcholových profesionálov v 135 krajinách celého sveta. Na Slovensku pôsobí HCA od roku 2001 a v súčasnosti má trinásť špecializovaných prednášateľov, školiteľov a koučov. Všetky údaje, ktoré sa tu naučíte, sú overené dlhoročnými skúsenosťami. Prednášajú experti z praxe, ktorí sami používajú to, čo učia. Sú to ľudia, ktorí vám zodpovedia vaše otázky, ktoré vznikajú pri aplikácii do praxe.

Pre koho je určený študijný program „PROFESSIONAL“?

Program je určený tým, ktorí chcú nastaviť firmu tak, aby mala všetko, čo jedna poriadna firma má mať a stala sa takou, o akej vždy snívali. Ak je vybudovaný dobrý systém, tak je firma plne funkčná aj bez prítomnosti majiteľa, je vždy zisková, má schopných a samostatných ľudí a je zorganizovaná tak, že produkcia hladko beží a efektívne dosahuje majiteľom stanovené ciele. „PROFESSIONAL“ je potrebný aj pre tých, ktorí sa pripravujú prevziať pozíciu majiteľa alebo riaditeľa
a je potrebný aj pre vaše dospelé deti, ktoré pripravujete na prevzatie firmy.

Koľko stojí a koľko trvá program "PROFESSIONAL"?

Cena Programu PROFESSIONAL je 9.999,- € bez DPH a trvá 1 rok. 1 rok sa počíta od dátumu prvého dňa absolvovania prvej prednášky programu. Ktorúkoľvek prednášku programu PROFESSIONAL môžete absolvovať aj viackrát počas 1 roka. So skúseností  klientov vieme, že opakovaným absolvovaním prednášok získali väčšie porozumenie a istotu pri praktickom použití prednášaných údajov. Po absolvovaní prednášky vás vždy navštívi náš poradca, aby s vami prešiel možnosti aplikácie naštudovaných údajov priamo vo vašej firme, čím vlastne k programu získavate aj osobného poradcu.

Až keď je firma zorganizovaná a vo výbornom stave,
môžete ju sami ďalej rozvíjať, odovzdať ju svojim nástupcom alebo výhodne predať.

Prihláste sa
na bezplatnú ukážkovú prednášku
PROGRAMU PROFESSIONAL

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

O nás

HCA Slovakia, s.r.o. je v súčasnosti najsilnejšou a najväčšou školou pre majiteľov a manažérov.

Poskytujeme to najdôležitejšie, na čom je postavený manažment. Pomôžeme vám rýchlo sa zorientovať, správne sa rozhodnúť a úspešne konať. Sme známi ako odborníci na efektivitu a prácu s ľuďmi. Dávame vám istotu v tom, čo robíte dobre, istotu že bez problémov zvládnete svoju prácu a rast svojej firmy. Naše kurzy sú jasné, dobre pochopiteľné a overené v praxi. Sú určené pre tých, ktorí hľadajú informácie, ktoré sú použiteľné v reálnom živote.

Ing Ladislav Pavlík
Prezident HCA Slovakia, s.r.o.